Kolajen Kullananlar - Kullanıcı Yorumları

Şule06/02/2019Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

Merhaba bu ürün müthiş bir şey yada benim ciddi bir kollajen kaybım varmış yaşım 49 iki ay sonra 50 olacağım böyle bir şey görmedim inanılmaz... 4-5 gün oldu daha cilt bir anda değişmeye başladı . 3 aylık kür almıştım. Bir üç aylık kür daha alıp fiyat artışından etkilenmemek için stoklasam ve denildiği gibi bir ay arayla bir yada iki Kutu kullansam ürüne bir ley olmaz değilmi ?Yana Kolajen : Merhaba Şule HanımÜründen memnun kalmanız bizide memnun etti. Ürün kapağı açılmadan son kullanma tarihine kadar oda sıcaklığında bekletilebilir.Bir problem olmaz. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmeli ve 1 ay içinde tükelitlmelidir.

Selime06/01/2019Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

Ileride sağlığa olumsuz etkisi varmiYana Kolajen : MerhabaÜrünün sağlığı tehdit edecek herhangi bir olumsuz etkisi yoktur.

Didem Baydar 27/12/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük) 2 Adet

Stokta Yok diyor ne zaman olacakYana Kolajen : MerhabaOcak ayının ilk haftası stoğa girmesini bekliyoruz.

filiz şahin26/12/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

üründen gerçekten memnunum fakat benim için en büyük sorun ürünü alabilmek . neden taksit yapılmıyor. bu durum halledilirse birçok kişiye daha ürünün ulaşabileceğini düşünüyorumYana Kolajen : MerhabaÜrünlerimiz gıda takviyesi grubundadır. Bu guruptaki ürünlere taksit yapılması kanuni olarak yasaktır.Malesef bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey yoktur.

Gonca17/12/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

Merhaba ürün ne zaman güncellenirYana Kolajen : MerhabaÜrünlerimizin Ocak ayının ilk haftası stoğa girmesini bekliyoruz.

Yasemin Tekin Yokarıbaş06/12/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

2 aydır kullanıyorum ve inanılmaz bir değişim oldu doğum sonrası çatlaklarımda bile fayda etti, cilde nemde muhteşem ve son 1 ay daha kullanacamYana Kolajen : Merhaba Yasemin HanımMemnuniyetiniz bizleri mutlu ediyor.

Mediha06/12/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

3 ay kullanın 1 ay ara verin diyorsunuz. 1 ay sonra tekrar 3 ay mı kullanmak gerekiyor. Yani süreç hep böylemi devam edecek..Yana Kolajen : Merhaba Mediha Hanım3 aylık bir kullanım süresinden sonra 1 ay ara veriyorsunuz.Bundan sonraki döngü sizin vücudunuzun kolajen ihtiyacına göre değişiklik gösterebilir, 2 aylık bir kürde yapabilirsiniz, tekrar 3 aylık bir kürde yapabilirsiniz. Vücudun ihtiyacı kalmamışsa bir kaç ay arada verebilirsiniz.Bu ürün gıda takviyesidir, bu yüzden kullanımı ile ilgili kesin çizgiler yoktur. Kendi vücudunuzu gözlemleyerek siz karar verebilirsiniz.

Semra04/12/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

Yaşım 33 üç adet daha ekonomk üçtane birden alsam birini kullanırken diğerleri bekliycek etkisini kaybedermi?Yana Kolajen : Merhaba Semra HanımŞişe kapağı açılmadıkça etkisi kaybolmaz.

Ayşe Yelbzn26/11/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

çok pahalısınız inanın ürününüzü çok beğeniyorum ama çok pahalı dolar düştü hala fiyatınızı indirmiyorsunuz. bu şekilde devam ederseniz bidaha almayı düşünmüyorum. lütfen indirim istiyorum.Yana Kolajen : MerhabaBildiğiniz üzere ürünümüz ABD den ithal edilmektedir.Dolar kurunun elbette etkisi var ama, asıl fiyatı etkileyen faktör ABD nin yurtdışından gelen ürünlere karşı uyguladığı vergilere karşılık hükümetimizin uyguladığı ek vergi politikasıdır. Şirketimizin politikası her zaman kaliteli ürünleri olabildiğince uygun fiyata müşterilerimize ulaştırmaktır.

Leyla 26/11/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

Merhaba Yana collagen bende qıda ve bazi antibiotiklere karsı alergiya var collagen kullana bilirmiyim bu durumdaYana Kolajen : MerhabaÜrünümüzün içeriğindeki maddeleri doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Ürün içeriği :15 ml Yana KolajenHidrolize Kolajen : 2500 mg Hyaluronik Asit : 20 mg C Vitamini : 60 mg Vitamin B5 :5,00 mg Vitamin B6 :2,00 mg Bitki Kaynaklı Seramid :31,8 mg Yeşil Çay Ekstresi : 0,48 mg Acai Üzümü Ekstresi : 0,48 mg Nar Kabuğu Esktresi : 0,48 mg Biotin : 300 mcg

sibell dagdelenn20/11/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

3. Şişeme başladım acaip mutluyum... iyi ki varsın yanaYana Kolajen : Merhaba Sibel hanım,Sizin mutluluğunuz bizide mutlu ediyor.

Hamza Balceli 19/11/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

Karın germe ameliyatı oldum fakat 9 ay geçmesine rağmen deri gevşiyor ete yapışmıyor Kaynamıyor bu ürün fayda gösterir miYana Kolajen : MerhabaÜrün ciltte kolajen artışı sağladığı için, cildinizin sıkılaşmasına ve gergin durmasına faydalı olacaktır.

Cwen18/11/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

Merhaba ürününüzü 4 ay önce aldım ancak şişenin yarıdan fazlası hala duruyor. Buz dolabından hiç çıkarmadım kullanmak sakıncalı mıdır yoksa sadece etkisi mi azalır onu soracaktım. Bir de en azından sindirim yoluyla değil de yüzüme sürerek kullanılabilir mi eğer içmek riskliyse bu durumda?Yana Kolajen : MerhabaAçıldıktan sonra 4 ay bekleyen bir ürünün bozulmuş olabileceğini düşünüyoruz bu yüzden kullanmamalısınız. Yüze sürülerek kullanımıda uygun değildir.

Ayla11/11/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

Merhaba gözenek problemine yardımcı olur mu 29 yaşındayım . Varis başlangıcı var nasıl etkisi olurYana Kolajen : MerhabaGözeneklerle ilgili olumlu sonuç alırsınız. Varis ile ilgili olumlu ya da olumsuz bir etkisi varmı bir araştırma yok.

ayşe10/11/2018Yana Sıvı Kolajen İçeceği (30 Günlük)

ben sabahları kahvaltıdan sonra omega3 ve coenzim alıyorum bunu da yanında kullansam nasıl olur ve yanında extra c vitamini alsam olur muYana Kolajen : MerhabaDiğer takviyelerle 2-3 saat aradan sonra kullanmanız daha uygun olacaktır.Ekstra C vitamini almanıza gerek yoktur zaten Yana nın içerisinde günlük ihtiyaç olan C vitamini mevcuttur.

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 52 (4 Sayfa)